background
Powrt do strony gwnej.
image1 image2 image3

Sprawozdanie z przebiegu Wakacyjnej Akcji „WAKACJE POD ŻAGLAMI”

 

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu jest organizatorem corocznej wakacyjnej akcji pt.: „Wakacje pod Żaglami”, w której biorą udział dzieci w wieku szkolnym, których rodzice wyrazili zgodę na udział dziecka w w/w zajęciach.

Celem jest zabezpieczenie czasu wolnego dzieciom i młodzieży w czasie ferii letnich, rozwijanie ich uzdolnień i zainteresowań sportowych, zamiłowania do uprawiania rekreacji i turystyki, kształtowanie nawyków czynnego wypoczynku jak i integracja dzieci z rówieśnikami.

Odbywały się zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz kulinarne. W ramach tej akcji organizowane są: gry sportowe (piłka siatkowa, piłka nożna), zajęcia wędkarskie, zajęcia taneczne, spływy kajakowe, zajęcia kulinarne, rejsy po jeziorze Roś, zabawy nad jeziorem, turnieje tenisa stołowego; itp.

Dzieci spędzają miło i aktywnie czas wolny pod czujnym okiem wychowawców, opiekunów i ratowników wodnych.

Podsumowanie Wakacyjnej Akcji odbyło się w dniu 24 sierpnia 2012roku, na którym główny sponsor tj. Nadleśniczy Nadleśnictwa Pisz wręczał uczestnikom pamiątkowe dyplomy oraz długopisy na rozpoczynający się rok szkolny z logo PMOS Pisz i Nadleśnictwa. Odbył się pokaz tańca nowoczesnego, pożegnalny spływ kajakami rzeką Pisą oraz wspólne pieczenia kiełbasek na ognisku.

Dzieci dziękowały za wspólnie spędzony czas oraz w podziękowaniu wręczyły Nadleśniczemu Nadleśnictwa Pisz pamiątkowy proporczyk Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu oraz podkreśliły, że chcą wrócić tu za rok.

JOANNA CZAPLICKA

PMOS PISZ

Tel. 87 423 45 72

 

Link do galerii zdjęć - klik

2021  PMOS Pisz  globbersthemes joomla template