background
Powrt do strony gwnej.
image1 image2 image3

                                                                        KOMUNIKAT 

OTWARTYCH MISTRZOSTW PŁYWACKICH

PMOS PISZ

z dnia 23.01.2013 r.

rozegranych na pływalni MG OSiR w Piszu

 

 

SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW·- Mariusz Niedźwiedzki

 

 

I.       FINAŁY

 

15 m stylem dowolnym dziewczęta 5 lat i młodsi

 

1.Zuzanna Ciborowska                                                                                             0:20,21

2.Wiktoria Wierciszewska                                                                                        0:47,74

 

15 m stylem dowolnym chłopcy 5 lat i młodsi

 

1.Mateusz Januszko                                                                                                  0:28,25

15 m stylem dowolnym dziewczęta  kl. „O”

 

1.Justyna Kordaszewska                                                        SP 1 Pisz                   0:20,55

 

15 m stylem dowolnym chłopcy kl „0”

1. Wojciech Milewski                                                              SP 1 Pisz                  0:30,70

 

15 m stylem dowolnym dziewczęta - I klasa

 

1.Zuzanna Zachłowska                                                         SP 1 Pisz                    0:11,57

2.Amelia Pieloch                                                                   SP 4 Pisz                    0:15,08

3.Inez Wójtowicz                                                                 SP  1 Pisz                    0:25,15

 

 

15 m stylem dowolnym chłopcy- I klasa

 

1.Itan Ciborowski                                                                 SP4 Pisz                      0:10,03

2.Maciej Gleba                                                                SP 1Ruciane Nida                       0:11,30

3.Jakub Gołaś                                                                        SP 1 Pisz                    0:11,46

4.Piotr Raszczyk                                                             SP Muzyczna  Pisz           0:11,67

5.Bartek Kraśniewski                                                            SP 4 Pisz                    0:28,65

 

25 m stylem dowolnym dziewczęta  - II klasa

 

1.Wiktoria Szymborska                                               SP Muzyczna  Pisz              0:22,73

2.Izabela Leymańczyk                                                 SP Muzyczna  Pisz              0:31,53

3.Dominika Liżewska                                                           SP 1 Pisz                    0:38,21

 

 

25 m stylem dowolnym chłopcy - II klasa

 

1.Konrad Rudnik                                                             SP 1 Pisz                                     0:22,03

2.Julian Chiliński                                                             SP  1 Pisz                         0:26,81

3.Maciej Milewski                                                           SP 1 Pisz                          0:27,74

 

25 m stylem grzbietowym dziewczęta - III klasa

 

1.Natalia Wierzbowska                                                         SP 1 Pisz                    0:24,86

2.Patrycja Raszczyk                                                     SP Muzyczna Pisz               0:25,02

3.Wiktoria Morze                                                                  SP 4 Pisz                    0:27,39

4.Aleksandra Olszewska                                              SP Muzyczna Pisz               0:40,40

 

25 m stylem grzbietowym chłopcy – III klasa

 

1.Klaudiusz Gleba                                              SP Ruciane Nida                                   0:22,75

2.Jakub Pupek                                                                    SP 2 Pisz                    0:25,48

3.Szymon Ciborowski                                                        SP 2 Pisz                    0:35,70

 

25 stylem grzbietowym dziewczęta – IV klasa

 

1.Paulina Szewczyk                                                           SP2 Pisz                     0:24,92

2.Natalia Plona                                                                   SP 1 Pisz                    0:25,27

3.Julia Ostrowska                                                               SP 2 Pisz                    0:26,43

4. Wiktoria Kujawa                                                            SP 2 Pisz                    0:27,31

5.Magdalena Leymańczyk                                                 SP Muzyczna Pisz      0:27,69

6.Aleksandra Stypułkowska                                               SP Muzyczna Pisz     0:30,60

7.Zofia Kuliś                                                                       SP 4 Pisz                   0:33,16

8.Katarzyna Sikorska                                                          SP 2 Pisz                   0:40.58

 

 

25 m stylem grzbietowym chłopcy - IV klasa

 

1.Jakub  Wójcik                                                                    SP 2 Pisz                    0:23,35

2.Patryk Długozima                                                              SP 2 Pisz                    0:23,48

3.Mateusz Alicki                                                                   SP 2 Pisz                     0:25,18

4.Szymon Zadroga                                                                SP 2 Pisz                     0:27,43

5.Michał Podgórski                                                               SP 2 Pisz                     0:31,81

 

 

 

50 m stylem grzbietowym dziewczęta  - V klasa

 

1.Urszula Urbanowicz                                                           SP 1 Pisz                    0:50,37

 

50m stylem grzbietowym chłopcy – V klasa

 

1.Bartłomiej Wójcik                                                              SP 2 Pisz                    0:50,15

 

 

50 m stylem grzbietowym  dziewczęta – VI klasa

 

1.Kinga Plona                                                                        SP 1 Pisz                    0:51,70

50 m stylem grzbietowym  chłopcy – VI klasa

 

1.Piotr Leymańczyk                                                              SP Muzyczna Pisz      0:51,70

 

25 m stylem dowolnym dziewcząt – III klasa

1. Natalia Wierzbowska                                                    SP 1 Pisz                       0:19,90

2. Patrycja Raszczyk                                                     SP Muzyczna Pisz             0:22,43

3. Wiktoria Morze                                                         SP 4 Pisz                           0:23,78

4. Aleksandra Olszewska                                 SP Muzyczna Pisz                         0:39,37

 

25 m stylem dowolnym chłopcy – III klasa

 

1.Jakub Pupek                                                                    SP 2 Pisz                    0:18,15

2.Klaudiusz Gleba                                                              SP RN                                   0:21,81

3.Jakub Postek                                                                    SP 2 Pisz                    0:26,38

4.Szymon Ciborowski                                                        SP 2 Pisz                    0:30,33

 

25 m stylem dowolnym dziewcząt  - IV klasa

 

1. Magdalena Leymańczyk                                         SP Muzyczna Pisz             0:19,57

2. Paulina Szewczyk                                                      SP 2 Pisz                        0:20,41

3.Natalia Plona                                                               SP 1 Pisz                                    0:23,58

4. Wiktoria Kujawa                                                       SP 2 Pisz                         0:24,75

5. Zofia Kuliś                                                                SP 4 Pisz                         0:27,35

6.Julia Ostrowska                                                             SP 2 Pisz                         0:28,68

7.Aleksandra Stypułkowska                                         SP Muzyczna Pisz           0:30,68

 

25 stylem dowolnym chłopcy – IV klasa

 

1.Jakub Wójcik                                                              SP 2 Pisz                            0:18,38

2. Patryk Długozima                                                    SP 2 Pisz                            0:20,58

3. Michał Podgórski                                                      SP 2 Pisz                            0:22,04

4. Mateusz Alicki                                                          SP 2 Pisz                            0:24,09

5. Szymon Zadroga                                                       SP 2 Pisz                            0:26,24

6.Maciej Kurkowski                                                      SP 2 Pisz                            0:27,07

50 m stylem dowolnym dziewcząt – Vklasa

 

1. Patrycja Ostrowska                                                     SP 2  Pisz                          0:46,46

50 m stylem dowolnym chłopcy – V klasa

 

1. Bartłomiej Wójcik                                                      SP 2 Pisz                           0:43,84

 

50 m stylem dowolnym dziewcząt – VI klasa

 

1.Aleksandra Gołaś                                                           SP Muzyczna Pisz        0:43,14

2. Kinga Plona                                                                    SP 1 Pisz                       0:54,30

3. Natalia Sawicka                                                              SP 4 Pisz                       1:04,19

50 m stylem dowolnym chłopcy – VI klasa

 

1.Piotr Leymańczyk                                                  SP Muzyczna Pisz                0:42,32

 

Najmłodsza zawodniczka –Wiktoria Wierciszewska ( Puchar ufundował Burmistrz Miasta Pisz)

Najmłodszy zawodnik – Mateusz Januszko ( Puchar ufundował Starosta Piski)

Puchar ufundowany przez Zbigniewa Włodkowskiego Posła na Sejm RP wylosowała Katarzyna Sikorska

W Otwartych Mistrzostwach Pływackich PMOS Pisz startowało 48 dzieci z 5 szkół podstawowych i młodsi.

 

 

 

SĘDZIA GŁÓWNY

Mariusz Niedźwiedzki

 

 

2018  PMOS Pisz  globbersthemes joomla template